UD-VI-ZP/34/25
Przetarg: Instalacje słoneczne – Montaż instalacji fotowoltaicznej w Przedszkolach”: a) Przedszkole nr 166 przy ul. Grochowskiej 309/317, b) Przedszkole nr 178 przy ul. Londyńskiej 10, c) Przedszkole nr 180 prz...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- UD-VI-ZP/34/25
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 lipca 2025
- Data publikacji
- 25 czerwca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)