Przetarg: „Identyfikacja, konwersja i dostosowanie obiektów stanowiących treść bazy BDOT500 dla obrębów 7, 8, 9, 10, 11, 12 Miasta Słupsk oraz GESUT dla obrębów 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Miasta Słupsk (...)
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia wykonanie konwersji i dostosowanie obiektów WMZ utworzonych w MP2015 do MP2021 w celu doprowadzenia do zgodności z obowiązującym modelem pojęciowym i obecnymi przepisami prawa obiektów, stanowiących treść baz danych BDOT500 i GESUT, a przechowywanych w WMZ w nieobowiązującym modelu MP2015 dla wybranych obrębów Miasta Słupsk. Konwersja ma na celu umożliwienie wymiany danych w obowiązującym formacie GML oraz dostosowanie danych do zgodnego z przepisami pojęciowego modelu danych.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 marca 2025
- Data publikacji
- 24 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego