Wyniki przetargu: Usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg gminnych w sezonie zimowym 2025/2026 i 2026/2027 (II postępowanie)
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi zimowego utrzymania dróg gminnych w sezonach 2025/2026 i 2026/2027. Obejmuje to odśnieżanie dróg oraz zwalczanie śliskości. Zamówienie jest podzielone na części (pakiety), z których każda dotyczy określonych miejscowości. Materiały uszorstniające (mieszanka piaskowo-solna) są dostarczane przez Zamawiającego; Wykonawca odpowiada za ich załadunek i użycie. Jest to wyłącznie świadczenie usług.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 12 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego