Przetarg: FZ.38. Dostawa grzejników elektrycznych.
Opis zamówienia
FZ.38. Dostawa grzejników elektrycznych. (ID 1242929)Grzejnik elektryczny TX1000 1,0kW; Grzejnik elektryczny TX1000 Thermoval 1,0kW; 1 szt.; Grzejnik elektryczny EWX 500W; Grzejnik elektryczny EWX 500W Warmtec ścienny lub stojący; 4 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 stycznia 2026, 10:00
- Data publikacji
- 5 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie kujawsko-pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych



Dostawy akcesoriów metalowych w latach 2027 - 2028
System MicroSCADA | Aktualizacja


