EZP/144/2026
Przetarg: EZP/144/2026 Przetarg nieograniczony - Sukcesywne dostawy oleju opałowego do tymczasowych kotłowni kontenerowych zlokalizowanych na terenie działalności OPEC Sp. z o.o
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju opałowego do tymczasowych kotłowni kontenerowych zlokalizowanych na terenie działalności OPEC Sp. z o.o. Szacowana ilość oleju opałowego w okresie obowiązywania umowy wynosi 186 645 litrów, przy minimalnej ilości 3 000 litrów na pojedynczą dostawę. Dostawy realizowane są specjalistycznymi autocysternami w dni robocze w godzinach 7:00–14:00, w terminie do 2 dni roboczych od otrzymania pisemnego zamówienia e-mailowego. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: od dnia 01.07.2026 r. do 30.06.2027 r. Parametry oleju opałowego - gęstość w temp. 15°C – max. 860 kg/m³; - wartość opałowa – min.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.


RG/160058967/9040 AS/ZAWÓR KOMPLETNY Z OSPRZĘTEM

DOSTAWA - SMAR DO ŁOŻYSK; OLEJ HYDRAULICZNY; SMAR MASZYNOWY




