Wyniki przetargu: EZ/429/ET/25, EZ/430/ET/25 Usługa jednorazowego przeglądu serwisowego urządzeń do sterylizacji i dezynfekcji będących w użytkowaniu Działu Sterylizacji Zamawiającego
Opis zamówienia
EZ/429/ET/25, EZ/430/ET/25 Usługa jednorazowego przeglądu serwisowego urządzeń do sterylizacji i dezynfekcji będących w użytkowaniu Działu Sterylizacji Zamawiającego (ID 1216215) EZ/429/ET/25, EZ/430/ET/25 Usługa jednorazowego przeglądu serwisowego urządzeń do sterylizacji i dezynfekcji będących w użytkowaniu Działu Sterylizacji Zamawiającego (ID 1216215)Usługa przeglądu okresowego urządzeń Działu Sterylizacji; Wykonanie czynności serwisowych zgodnie z opisanym zakresem z Zaproszenia do składania ofert. Do oferty należy załączyć wypełniony i podpisany skan Formularza ofertowego.; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 17 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego