KW-WWA-280.30.2025.MM
Przetarg: Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa – Dostawa i dystrybucja energii elektrycznej trakcyjnej na lata 2026-2029 z możliwością skorzystania z prawa opcji na 2030 rok
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KW-WWA-280.30.2025.MM
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 września 2025
- Data publikacji
- 9 lipca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)