Wyniki przetargu: „Eliminacja zagrożeń związanych ze zmianami klimatu” nr CZ.11.01.01/00/22_001/0000005
Opis zamówienia
„Eliminacja zagrożeń związanych ze zmianami klimatu” nr CZ.11.01.01/00/22001/0000005Dostawa fabrycznie nowego pojazdu typu QUAD w ramach projektu "Eliminacja zagrożeń związanych ze zmianami klimatu"
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 października 2025
- Data publikacji
- 21 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego