DPZ.271.38.2025
Wyniki przetargu: Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej rozbudowy ul. Roosevelta wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną od ul. Towarowej do terenów PKP w Piotrkowie Trybunalskim
Opis zamówienia
DZP.271.38.2025 Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej rozbudowy ul. Roosevelta wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną od ul. Towarowej do terenów PKP w Piotrkowie Trybunalskim (ID 1191756)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DPZ.271.38.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 października 2025
- Data publikacji
- 14 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego