DZP.26.256.2025
Przetarg: Dostawa schodołazu wraz z baterią, aluminiowa rama, hamulec zjazdowy, ładowność do 170 kg, możliwość złożenia-możliwość transportu w przestrzeni bagażowej samochodu osobowego-TITAN-170-fold dolly.
Opis zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia Dostawa schodołazu wraz z baterią, posiadającego aluminiową ramę, hamulec zjazdowy, ładowność do 170 kg, możliwość złożenia umożliwiającą transport w przestrzeni bagażowej samochodu osobowego. Model: TITAN-170-fold dolly.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZP.26.256.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 grudnia 2025, 09:00
- Data publikacji
- 3 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego