Przetarg: Drukarki HP Color LaserJet Enterprise X55745dn (gwarancja 24 miesiące) i Urządzenia wielofunkcyjne kolorowe HP X58045dn (gwarancja 24 miesiące)
Opis zamówienia
Drukarki HP Color LaserJet Enterprise X55745dn (gwarancja 24 miesiące) i Urządzenia wielofunkcyjne kolorowe HP X58045dn (gwarancja 24 miesiące) (ID 1197839)Urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolorowe HP X58045dn (gwarancja 24 miesiące); - nowe;- oryginalne,- gwarancja 24 miesiące.; 5 szt.; Drukarka HP Color LaserJet Enterprise X55745dn (gwarancja 24 miesiące); - nowe;- oryginalne,- gwarancja 24 miesiące.; 13 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 października 2025
- Data publikacji
- 20 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego