BZP/2023/000011
Przetarg: Druk i dostawa dwóch tytułów książek jubileuszowych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BZP/2023/000011
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 29 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

DOSTAWA - SUPER METAL UNIREP 3, POWŁOKOWY MATERIAŁ CERAMICZNY UNIREP 12


Remont nawierzchni parkingów Komisariatu Policji w Muszynie, ul. Zielona 1A

Parawan ochronny (GT 030) 160 cm z taśmą odblaskową i napisem STRAŻ - 2 sztuki


Dostawa kompletu opon letnich wraz z felgami do samochodu VOLVO V60 TWIN ENGINE 4x4.