ZEAS.271.1.2023
Przetarg: Dowóz uczniów z terenu Gminy Pilzno do szkół w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 21 czerwca 2024 r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZEAS.271.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 grudnia 2023, 10:00
- Data publikacji
- 23 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wynajem koparki kołowej około 18t wraz z operatorem SP Agatówka

EOŚ-D AMW Rewita Solina [48szt] RFI

2100178082 - Siłowniki do schodów


Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków do budynków mieszkalnych na terenie Nadleśnictwa Lutowiska

