ZI-1.271.35.2026
Przetarg: Dowóz uczniów z niepełnosprawnościami z Dzierżoniowa do placówek oświatowych i z powrotem wraz z zapewnieniem opieki w roku szkolnym 2026/2027 z podziałem na III części zamówienia.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZI-1.271.35.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 czerwca 2026, 09:00
- Data publikacji
- 3 czerwca 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)