COS.271.III.2024
Przetarg: Dowóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Zembrzyce do szkół w roku szkolnym 2024/2025
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- COS.271.III.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 sierpnia 2024, 07:00
- Data publikacji
- 14 sierpnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Umowa sukcesywna na usuwanie odpadów zmieszanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Krakowie

Modernizacja przyszkolnego boiska sportowego w Bogdanówce
2200152291_Dostawa torów kolejowych oraz materiałów do utrzymania nawierzchni kolejowej