COS.271.I.2024
Przetarg: Dowóz dzieci do szkół na terenie Gminy Zembrzyce w roku szkolnym 2024/2025
2 lipca 2024
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- COS.271.I.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 lipca 2024, 07:00
- Data publikacji
- 2 lipca 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Fcase Sp. Z O.O. Sp. K.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zakup ciągnika 120 KM z TUZem przednim
Zamawiający
Gmina Raciechowice
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Orlen Budonaft

WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Zarząd Budynków Komunalnych W Krakowie
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Remont 5 lokali mieszkalnych zasobu Gminy Miejskiej Kraków, w podziale na 5 części.
Zamawiający
Zarząd Budynków Komunalnych W Krakowie
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
