17/2024
Przetarg: dostawy wyrobów medycznych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 17/2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 grudnia 2024, 11:00
- Data publikacji
- 13 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Izba Administracji Skarbowej W Olsztynie
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ZAK/2026/001455 Pełnienie funkcji Kierownika Budowy przy budowie magazynów zbożowych w Kurzętniku
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU SIECIOWEGO ORAZ SERWERA WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski W Olsztynie

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Energa-Operator S.A. Oddział W Olsztynie
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Aj Compleks Agnieszka Strzyżewska
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
