ZP/10/2024
Przetarg: Dostawa żywności do bieżącego żywienia wojsk w 2024 roku – JAJA
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/10/2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 listopada 2023, 09:00
- Data publikacji
- 26 października 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Utworzenie Dziennego Domu Pomocy dla Seniorów w Brzozowie”1nr FEPK.05.02-IZ.00-0021/25
Zamawiający
Fundacja "W Trosce O Życie"
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Jagan Sp. Z O.O.
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy

WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy

WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
33 Wojskowy Oddział Gospodarczy

WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
”Poltra” Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Orlen Południe S.A.
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
