NP.261.1.2023
Przetarg: Dostawa wyświetlacza multimedialnego w ramach realizacji projektu pn. "Stworzenie i rozszerzenie oferty CSE Światowid odpowiadającej wyzwaniom XXI w."
Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" W ElbląguElbląg, Warmińsko-mazurskieprzetarg nieograniczony
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- NP.261.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 10 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
21 Wojskowy Oddział Gospodarczy W Elblągu

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Projekt budowy drogi asfaltowej relacji: Bartołty Wielkie – Kierzbuń, gm. Barczewo.
Zamawiający
Urząd Miejski W Barczewie
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

USŁUGA WYKONANIA ZNAKU SPECJALNEGO
Zamawiający
24 Wojskowy Oddział Gospodarczy

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Akademia Policji W Szczytnie

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
RFI- Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Pisz-Ełk w dn. 02.10-08.10/2026
Zamawiający
Polregio S.A.
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

4/TiRW Przegląd/Naprawa Wagonów
Zamawiający
2 Regionalna Baza Logistyczna

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
