ZP.17.11.2023.WP
Przetarg: Dostawa wyrobów pogrzebowych w roku 2024
Sulechowskie Przedsiębiorstwo Komunalne "Supekom" Sp. Z O. O.Sulechów, Lubuskieprzetarg nieograniczony
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.17.11.2023.WP
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 grudnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 1 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Autostrada Wielkopolska
WojewództwoLubuskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
BR/1200/21143550/00003867/2026 Dostawa minikoparki wraz z przyczepą dla RD Międzychód
Zamawiający
Enea Operator Sp. Z O.O.
WojewództwoLubuskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Oczyszczalnia biologiczna w LSRG Zielona Góra - Babimost
Zamawiający
Polskie Porty Lotnicze S.A.

WojewództwoLubuskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
„Budowa pomostów pływających wraz z tarasami”
Zamawiający
Gmina Pszczew
WojewództwoLubuskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

