ZP/023/24
Przetarg: Dostawa sprzętu fizyko-chemicznego pomiarowego i laboratoryjnego dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/023/24
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 lipca 2024, 08:00
- Data publikacji
- 28 czerwca 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
"Zielone serce przedszkola"- ekologiczna modernizacja placu zabaw w przedszkolu w Opatowie

Dostawa paliwa gazowego do Fili nr 2 i Fili nr 3 Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu


Rewitalizacja Placu Przemysława w Buku - rynku

429/2026 Zakup i dostawa 4szt projektorów multimedialnych EPSON EB-FH54


Zakup napojów bezalkoholowych 2027-2028


PO/SPODNIE ROBOCZE JEANSOWE, dostawa: Poznań, P10046/9516
