WZP.331-1-37/26.D.WI
Przetarg: Dostawa przełączników sieciowych
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników sieciowych dla Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego. Zmiany w dokumentacji (Modyfikacja nr 3) Zgodnie z dokumentem z dnia 03.09.2026 r. wprowadzono następujące zmiany w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ): Termin składania ofert: Upływa w dniu 15.09.2026 r. o godz. 12:00. Termin otwarcia ofert: Odszyfrowanie ofert nastąpi za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia w dniu 15.09.2026 r. o godz. 12:30. Termin związania ofertą: Wykonawca pozostaje związany ofertą przez okres 90 dni, tj. do dnia 13.12.2026 r.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Budowa drogi gminnej nr 410694W ul. Kapuckiej w Ożarowie Mazowieckim


Modernizacja części biurowej budynku przy ul. Mycielskiego 20 część II


Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i części komputerowych KU.2301.79.2026

Dostawa sprzętu komputerowego oraz akcesoriów komputerowych, w podziale na dwa zadania częściowe

