ILO.2600.1.2023
Przetarg: Dostawa produktów spożywczych do Internatu I LO w Szamotułach w podziale na pakiety – liczba pakietów 9
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ILO.2600.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 listopada 2023, 08:00
- Data publikacji
- 31 października 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


Przebudowa drogi nr 5328P w miejscowości Uciechów na odc. dł. ok. 1500 m
Przebudowa drogi gminnej dojazdowej do gruntów rolnych w m. Szklarka Myślniewska
LI.2310.SzW.2026.AC szacowanie wartości materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących
Przebudowa otworu okiennego w budynku jednorodzinnym oraz remont kuchni 2

