DNP.260.50.2023.TP2.D
Przetarg: Dostawa paliw, adblue na potrzeby MZDIM w 2024r. - II
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DNP.260.50.2023.TP2.D
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 grudnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 5 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa tężni solankowej wraz z elementami małej architektury w miejscowości Tworóg
pręt okrągły 27 gat. S235JR lub równoważnym
482/2026 Zakup Pompy Głębinowej
Przekaźniki i łączniki do sterowania drzwiami i oświetleniem
Wykonanie mebli na zamówienie wraz z montażem dla PDOZ w Gliwicach
