SO.271.14.2025.PK
Przetarg: Dostawa osuszaczy powietrza - cz. nr 1 w ramach Zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SO.271.14.2025.PK
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 13 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Tameh Polska Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

55/2026 Tabliczka przydrzwiowa
Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Papier toaletowy + reczniki papierowe
Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup zaworów zaporowych dla PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Opole
Zamawiający
Pge Górnictwo I Energetyka Konwencjonalna S.A.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026