Przetarg: Dostawa Niszczarka HSM Securio B35; Niszczarka HSM Securio B24
Opis zamówienia
Dostawa Niszczarka HSM Securio B35; Niszczarka HSM Securio B24 (ID 1207567)Niszczarka; HSM Securio B35 ścinki rozmiar cięcia: 4,5 x 30 mm; 1 szt.; Niszczarka; HSM Securio B24 ścinki rozmiar cięcia 4,5 x 30 mm; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 listopada 2025, 12:00
- Data publikacji
- 3 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego