Przetarg: „Dostawa mineralnych dodatków paszowych dla bydła do Zakładu Doświadczalnego ITP-PIB w Biebrzy”
Opis zamówienia
Dostawa mineralnych dodatków paszowych dla bydła:a)Kwaśny węglan sodu – ilość 1,5 tony, opakowania: worki 20/25 kgb)Tlenek magnezu - ilość 0,5 tony, opakowania: worki 20/25 kgc)Drink (pójło) dla krów po wycieleniu (1 kg) - ilość 50 szt.Dostawa do Zakładu Doświadczalnego ITP-PIB w Biebrzy, Biebrza, ul. Spacerowa 2; 19-206 Rajgród.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 października 2025, 11:00
- Data publikacji
- 22 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
