ZP.2610.8.2023.BŻ
Przetarg: Dostawa mieszanki stabilizującej 0-31,5 z kruszywa łamanego oraz gruzu betonowego kruszonego na potrzeby Zarządu Dróg Powiatowych w Ostródzie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.2610.8.2023.BŻ
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 lutego 2023, 08:00
- Data publikacji
- 20 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
[ZAK/2026/002116] Prace budowlane - modernizacja lini dań gotowych - Animex Iława
ZAK/2026/002077 Modernizacja dachu budynku socjalnego - Bykowo
ZAK/2026/001455 Pełnienie funkcji Kierownika Budowy przy budowie magazynów zbożowych w Kurzętniku


Remont dachu budynku mieszkalnego Górowo 22 (dawne 19)