NZ-28-5/23
Przetarg: Dostawa mięsa mrożonego na 2023 rok do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego im. Antoniny i Jana Żabińskich w Warszawie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- NZ-28-5/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 marca 2023, 08:30
- Data publikacji
- 27 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

