DZP.290.11.2023
Przetarg: „Dostawa mebli dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach”.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZP.290.11.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 marca 2023, 07:00
- Data publikacji
- 22 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
