RG.271.4.1.2023
Przetarg: Dostawa materiałów budowlanych - drogowych wraz z jego transportem na miejsce wskazane przez Zamawiającego w roku 2023.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RG.271.4.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 lutego 2023, 09:00
- Data publikacji
- 17 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
DOD/DID/2026/015 Budowa systemu OPS (Onshore Power Supply) na terenie Portu Gdańsk


ELOG - Umowa ramowa na dostawę odzieży ochronnej dla pracowników Energa Logistyka Sp. z o.o.
Zagospodarowanie odpadów z terenu gminy Czarna Dąbrówka w 2027 roku w oparciu o instalację

RNA/239/2026 - Oprogramowanie Autodesk Inventor + Visio Professional 2024


