WEiTI/13/ZP/2026/1035
Przetarg: Dostawa laserów (diod laserowych) na zakres NIR potrzeby realizacji projektu "Układy fotonikiscalonej dla systemów komunikacji (...) (FSOC)" nr projektu FENG.01.01-IP.01-A0MR/24 dlaIMIO WEITI PW
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WEiTI/13/ZP/2026/1035
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 czerwca 2026, 14:30
- Data publikacji
- 2 czerwca 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

