ZP.271.19.2023
Przetarg: „Dostawa i nasadzenie roślin jednorocznych wraz z pielęgnacją i utrzymaniem wykonanej nasady, utrzymaniem terenów zieleni urządzonej oraz wykonanie jesiennej nasady sezonowej na terenie Gminy Cz-Dz”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.19.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 kwietnia 2023, 10:00
- Data publikacji
- 29 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3
Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Koleje Śląskie Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
MODERNIZACJA STAREGO BOISKA ASFALTOWEGO OSIR PRZY UL. MONIUSZKI 10 W ZAWIERCIU
Zamawiający
Zgm-Zawiercie
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Tauron Wytwarzanie S.A.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Tauron Nowe Technologie S.A.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Rędzina 1 [BBZ40320], obwód "Łękawica" - przebudowa słupa BBZ232577
Zamawiający
Tauron Dystrybucja S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Tauron Wytwarzanie S.A.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026