DN-ZP-TP-03/2023
Przetarg: Dostawa i montaż taśm tkaninowo - gumowych przenośnikowych do sortowni Zakładu Utylizacji Odpadów w Elblągu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DN-ZP-TP-03/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 15 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Przebudowa drogi gminnej nr 183041N Grodziczno-Katlewo Etap I


Budowa magazynu na działce nr 209/17 obręb Nowe Grodziczno


USŁUGA WYKONANIA ZNAKU SPECJALNEGO



RFI- Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Pisz-Ełk w dn. 02.10-08.10/2026

4/TiRW Przegląd/Naprawa Wagonów


