Przetarg: Dostawa energii elektrycznej dla Zakładu Komunalnego w Halinowie sp. z o.o. w okresie 01 stycznia 2026 –31 grudnia 2026 w oparciu o cenę indeksowaną
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Zakładu Komunalnego w Halinowie sp. z o.o. na okres od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. w oparciu o cenę indeksowaną. Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną wynosi 1727,36 MWh, podzielone na różne taryfy i strefy zużycia (C11, C23). Dostawa obejmuje energię dla wielu punktów poboru energii (PPE) wskazanych w załączniku nr 5 do SWZ, z uwzględnieniem instalacji fotowoltaicznych i możliwości odkupu nadwyżek energii. Zamówienie dotyczy dostawy towarów.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 4 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego