SA.270.10.2023
Przetarg: Dostawa do magazynu Gospodarstwa Rybackiego w Wierzchosławicach 532 ziarna jęczmienia konsumpcyjnego w ilości 25 ton (III 2023)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SA.270.10.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 13 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Fcase Sp. Z O.O. Sp. K.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zakup energii elektrycznej w latach 2027-2028 dla Gminy Libiąż
Zamawiający
Zarząd Mienia Komunalnego
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ROZBUDOWA BUDYNKU OSP ZBOROWICE
Zamawiający
Gmina Ciężkowice
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
2200151592 Części do separatora RSI 90-01-572
Zamawiający
Orlen Południe S.A.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Tatrzański Park Narodowy
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
