ZP.2401.10.2023
Przetarg: Dostawa, do Instytutu Chemii Fizycznej PAN systemu do sterowania fazą spektralną ultraszybkiego lasera z wyposażeniem
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.2401.10.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 maja 2023, 10:00
- Data publikacji
- 25 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

