Wyniki przetargu: Dostawa betonu B25 W8 ze zbrojeniem rozproszonym – 320 m³ – projekt FEMA.02.06-IZ.00-0A7C/25
Opis zamówienia
Przedmiot zamówienia: Dostawa betonu klasy B25 W8 ze zbrojeniem rozproszonym w ilości ok. 320 m³, przeznaczonego do wykonania płyty betonowej pod pojazdy ciężkie. Beton musi spełniać wymagania normy PN-EN 206 oraz być dostarczany w konsystencji umożliwiającej wbudowanie w płytę żelbetową pod ruch ciężki. Zakres dostawy: - produkcja i dostarczenie betonu B25 W8 ze zbrojeniem rozproszonym, - transport betonu na miejsce budowy, - ewentualne pompowanie betonu do miejsca wbudowania (jeśli wymagane), - dostawy sukcesywne zgodnie z harmonogramem.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 grudnia 2025, 23:59
- Data publikacji
- 1 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”