RK-NZ.261.100.2023.MT
Przetarg: Dostawa artykułów biurowych wraz z transportem i rozładunkiem dla jednostek organizacyjnych Politechniki Częstochowskiej
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RK-NZ.261.100.2023.MT
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 listopada 2023, 09:30
- Data publikacji
- 8 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



ZEGAR ŚCIENNY NA ŚCIANĘ WYRAŹNE LICZBY DUŻY Ø 40 cm


Zapytanie ofertowe na zakup tonerów

STA / 47779 / 2026 Rolka wg rys 557 139 30 poz. nr 1
STA / 47788/ 2026 Wał napędzany i nienapędzany wg rysunków


ZEGAR ŚCIENNY NA ŚCIANĘ WYRAŹNE LICZBY DUŻY Ø 40 cm
