27/2025
Przetarg: Dostawa aparatury medycznej i mebli na potrzeby POZ SP ZOZ MSWIA w Szczecinie w pakietach w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”(…)
SP
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 27/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 października 2025, 08:00
- Data publikacji
- 3 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)