OADM.262.47.2026
Przetarg: Dostawa akcesoriów komputerowych dla Sądu Rejonowego w Żorach
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów komputerowych dla Sądu Rejonowego w Żorach. Zakres obejmuje konkretne artykuły określone w formularzu asortymentowym. Dostawa ma być realizowana zgodnie z podanymi nazwami i ilościami towarów. Specyfikacja towarów - Mysz Trust Verto Ergonomic bezprzewodowa – 10 szt. - Oryginalna Obudowa Palmrest Klawiatura US HP ProBook 450 455 G8 SD - nowa, nieużywana, zapakowana w oryginalnym pudełku – 1 szt.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OADM.262.47.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 kwietnia 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 23 marca 2026
- Link do ogłoszenia