ZP.271.7.2023.KZ.
Przetarg: Dostawa 2000 ton kruszywa naturalnego łamanego o uziarnieniu 0- 31,5 mm na potrzeby remontu dróg na terenie Gminy Wolin
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.7.2023.KZ.
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 20 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Zamawiający
Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A.
WojewództwoZachodniopomorskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

EWY - Obsługa serwisowa ASTKZ ESP Żydowo w latach 2026 - 2028
Zamawiający
Energa Wytwarzanie S.A.

WojewództwoZachodniopomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Urząd Miejski Stargard

WojewództwoZachodniopomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Szczecińskie Stowarzyszenie „Złoty Wiek”

WojewództwoZachodniopomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

ZO/11/2026 Dostawa i montaż planu tyflograficznego
Zamawiający
Szpital W Kamieniu Pomorskim Sp. Z O.O.

WojewództwoZachodniopomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

