Przetarg: Dostawa produktów tłuszczowych do Zakładu Karnego w Płocku
Opis zamówienia
Produkt do smarowania pieczywa o zawartości tłuszczu typu margaryna 40% - 60%, kostka 250g kg; Zgodnie z załączonym szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1.; 11000 kg; Olej roślinny (jadalny, uniwersalny), opakowanie 0,5 l – 5 l, kg; Zgodnie z załączonym szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1.; 1700 l
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 listopada 2025, 08:00
- Data publikacji
- 30 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

