Przetarg: Dostawa 24 kabur do pistoletu Glock 17 gen. 3i 5
Opis zamówienia
Dkw.2233.60.2025.BM Dostawa 24 kabur do pistoletu Glock 17 gen. 3i 5 (ID 1195329)Kabura taktyczna; Kabura taktyczna Safariland do pistoletu Glock 17 gen. 3 i 5, model Low Ride (23 szt. kabur praworęcznych i 1 szt. kabury leworęcznej), zgodnie z opisem przedmiotu zamóweinia (zał. nr 1); 24 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 października 2025
- Data publikacji
- 16 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

