Przetarg: D/IŁ.2233.8.2025.GK Dostawa stacji dokującej Hytera MCL38 wraz z oprogramowaniem SmartMDM IDS
Opis zamówienia
D/IŁ.2233.8.2025.GK Dostawa stacji dokującej Hytera MCL38 wraz z oprogramowaniem SmartMDM IDS (ID 1228810)Stacja dokująca Hytera MCL38; 6-cio pozycyjna ładowarka i stacja dokująca do zgrywania danych z kamer SC580.; 1 szt.; Oprogramowanie Hytera SmartMDM IDS; Oprogramowanie SmartMDM IDS do automatycznego zgrywania materiału i archiwizacji.; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 grudnia 2025, 12:00
- Data publikacji
- 3 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego