RIRP.ZP.271.1.6.2025
Wyniki przetargu: Częściowa budowa kanalizacji sanitarnej w msc. Korczyn
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa części kanalizacji sanitarnej w miejscowości Korczyn, gmina Strawczyn, zgodnie z załączoną dokumentacją. Roboty obejmują m.in. roboty ziemne, kanały rurowe i uzbrojenia, naprawa nawierzchni, roboty towarzyszące oraz pompownię P11.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RIRP.ZP.271.1.6.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 marca 2025
- Data publikacji
- 17 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego