SZ.261.01.2025
Przetarg: Część 1 Dostawa emulsji asfaltowej kationowej C65B3 PU/RC do remontów cząstkowych nawierzchni dróg powiatowych Powiatu Łobeskiego Część 2 Dostawa grysu bazaltowego, płukanego frakcji 2 – 5 mm
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SZ.261.01.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 lutego 2025, 09:00
- Data publikacji
- 18 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)