ZP.271.19(1).2025.TL
Przetarg: Część 1 - Świadczenie usług w zakresie zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy Kościerzyna w roku 2026
ZK
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.19(1).2025.TL
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 13 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

RNA/239/2026 - Oprogramowanie Autodesk Inventor + Visio Professional 2024
Zamawiający
Uniwersytet Morski W Gdyni

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026