Przetarg: CUW-SAZ.4440.82.2025.AS przygotowanie i dostawa posiłków do filii Zespołu Dziennych Domów Pomocy
Opis zamówienia
CUW-SAZ.4440.82.2025 CUW-SAZ.4440.82.2025.AS przygotowanie i dostawa posiłków do filii Zespołu Dziennych Domów Pomocy (ID 1199680)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 listopada 2025, 00:00
- Data publikacji
- 23 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego