Przetarg: CUW-SAZ.4440.77.2025.AS przygotowanie i dostawa wyżywienia dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ul. Zołnierzy Wyklętych 26
Opis zamówienia
CUW-SAZ.4440.77.2025 CUW-SAZ.4440.77.2025.AS przygotowanie i dostawa wyżywienia dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ul. Zołnierzy Wyklętych 26 (ID 1198227)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 listopada 2025, 00:00
- Data publikacji
- 22 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego